#1 2009-09-08 00:03:24

RyanScheppers

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 136
Punktów :   

Wegetarianizm

"Wtedy wilk zamieszka wraz z barankiem, pantera z koźlęciem razem leżeć będą, cielę i lew paść się będą społem i mały chłopiec będzie je poganiał. Krowa i niedźwiedzica przestawać będą przyjaźnie, młode ich razem będą legały. Lew też jak wół będzie jadał słomę.: cytat z ksiegi Izajasza...

Cytat stwierdzajacy, ze kiedys zapanuje calkowita harmonia na Ziemi. Nie bedzie agresji i zjadania bratnich stworzen.
Co myslisz o wegetarianizmie ? Czy nie powinien byc on przyjmowany przez wiekszosc ludzi ? Jakie przeslanki posiadasz by jesc/nie jesc mieso/a ?


dyskutujmy...

Offline

 

#2 2009-09-08 15:41:05

grzesia

Bywalec

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: Wegetarianizm

Ja zostanę wegetarianką za równe dwa lata ( czyli jak skończe 18, bo dziś kończę 16) Bardzo chciałabym wcześniej ale moi rodzice poprostu się nie zgadzają. U mnie w domu jada się mięso na każdy obiad. Gdybym się totalnie zbuntowała (co już próbowałam ;p bo ogólną mam naturę buntowniczki) to w moim domu zapanowałaby istny hardkor i jeszcze nie pozwoliliby mi mieć moi kochanych szczurów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world https://www.berlin-hotel.pl wzor-zaproszenia-na-slub.eu grzejniki purmo we wrocławiu mytheraots